İletişimBize Sorun
21 Haziran 2018 Perşembe
 
 Projelerimiz  
   

-
 • PAKET TİP             ROOF TOP
 • Fabrikada birleştirilmiş, tamamen şarj edilmiş, test edilmiş ce kompresörlerden, evaporatör ve kondenser serpantinlerinden, fanlardan ve düğmelerden oluşur. DERTP klimalar dışarıya montaj için dikkatlice tasarlanmış soğutma ve ısıtma (Heat Pump) uygulamaları için kullanılabilir. Bu yüzden normal, ticari ve endüstriyel binalarda ideal bir çözüm olarak kullanılabilir. DERTP klimaları ISO9001 e uygun olarak sıkı kalite kontrol koşulları altında üretilmiştir.

 • GEREKSİNİMLERE UYGUN KAPASİTE
  - DERTP Klimaları, çalışmaya hazır ve monyajı bakımı kolay çok geniş nominal soğutma ve ısıtma kapsamında (5 tondan 25 tona kadar mevcuttur.)
  -DERTP Klimaları, etkili kompresör, kondenser ve evaporatör serpantinleri sayesinde 50 C ye kadar çok yüksek ortam sıcaklığında çalışacak sekilde tasarlanmıştır.

 • PASLANMAZ ve DAYANIKLI YAPI
  - DERTP klimaları kimyasal, galvanizli çelik metalden üretilmiş olup koroznoya karşı dayanıklıdır.
  -DERTP klimalarının kaplaması, mükemmel yapışma kabiliyeti yüksek dirençli polyester toz boya ile boyanmıştır.
  - DERTP klimaları, fiberglass termall yalıtımı ile içten yalıtılmıştır.

 • KAPLAMA
  - DERTP klimalarının kaplamaları tek plaka tipidir. Dışarıya montaj için tasaralanmış, fırınlanmış polyester elektrostatik toz boya kaplamalı ağır galvanizli çeliktir.

 • KOMPRESÖR
  - DERTP klimalarında kullanılan kompresörler, iç sıcaklık korumalı, titreşim önleyici dış esnek kauçuk takoslu etkinliği yüksek soğutucu akışkanlı (R-22) hermetik scroll kompresörlerdir.

 • EVAPROTÖR & KONDENSER SERPATİNLERİ:
  - DERTP klimalarının serpantinleri, mekanik olarak yarıklı alimünyum kanatçıklara uzanan eksiz içi yivli bakır borulardan üretilmiştir.

 • KONDENSER FANI
  - DERTP klimalarının bütün kondenser fanları, motor mili üzerine doğrudan monte edilen eksenel kanat tipidir. Seçilen fanlar maksimum performans ve optimum güç azaltma içindir.
  - Fan kanatları paslanmaya karşı maksimum koruma sağlayacak şekilde yapılmış ve montaj için statik ve dinamik olarak dengelenmiştir.

 • KONDENSER FAN MOTORU
  - DERTP ünitelerinin bütün fan motorları,F sınıfı yalıtımlı, iç termal akım korumalı ve tamamen kapalı hava soğutmalı iki kademeli emme tipi motorlardır (IP54).

 • EVAPORATÖR FANI
  - DERTP klimaların evaporatör Fanı ile doğru kavisli kanatları olan, V-Kayışı tahrikli çift eksenel fandır.Fanlar, sessiz çalışma ve optimum performans sağlamak için statik ve dinamik olarak dengelemiştir.

 • EVAPORATÖR FAN MOTORU
  - Motorlar üç fazlı emme tipi motorlardır.Motor, fan muhafazası arayüzüne esnek bağlantılı bir yüzer taban üzerine yerleştirilmiştir. Fan motoru tek hızlı tiptir.

 • TERMOSTAT
  - Bütün DERTP klimaların çalışma modunu kontrol etmek için hassas çalışma göstergesi termostatı vardır ve soğutma konumundan ısıtma konumuna geçiş mikro işlemci kontrolü ve otomatik arıza teşhis sistemi ile sağlanır.
Başlık listesine geri dön.

EKO-TEK MÜHENDİSLİK LTD. ŞTİ.
Cebesoy Caddesi No:61/B Merkez - Antalya